Оплата та Доставка - Macrovita Olivelia Ukraine

Оплата

В нашому інтернет магазині використовуються наступні методи оплат:

- готівкою кур'єру при отриманні товару (тільки для покупців з Києва),
- оплата на банківську карту (дані карти повідомить Вам менеджер магазину після узгодження замовлення),
- зворотний платіж (при доставці кур'єрськими службами в регіони України, при цьому кур'єрськіа служба бере додатковий відсоток за цю послугу)

Доставка

Відправка товару здійснюється в день замовлення або на наступний день.

Доставка замовлень на суму від 1 000 грн. здійснюється безкоштовно!

Доставка кур'єром

Тимчасово недоступна.

Доставка "Новою Поштою"

Використовується для відправки замовлень в регіони України. Кожному відправленню присвоюється код відстеження, за яким на сайті перевізника в будь-який момент можна дізнатися місце знаходження посилки. Вартість і терміни доставки в Ваш регіон Ви можете дізнатися на сайті "Нової Пошти".

Ми відправляємо замовлення в коробках оптимального розміру і з добрим рівнем захисту.

ВАЖЛИВО!

Шановні Клієнти!

Просимо Вас максимально обдумано здійснювати покупки, так як Ви не зможете повернути або обміняти придбаний Вами товар, оскільки згідно законодавства України парфюмерно-косметична продукція обміну та поверненню не підлягає.

(Згідно статті 9 ЗУ «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. № 1023-ХІІ та Додатку № 3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р. № 172 до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) належать: парфюмерно-косметичні товари, предмети санітарної гігієни, розчіски, гребенці та щітки масажні, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо))